Bakugan Fan Sitesi: 1.1

Bakugan Fan Sitesiseninle birlikte Misafir! Umarız ki iyi vakit geçirirsin!
 
AnasayfaKapıKayıt OlGiriş yapOyun Salonu
Bakugan Fan Sitesi: 1.1

Bakugan Fan Sitesi: 1.1 - Kayıt Anlaşması


Forumun hizmet kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyalı mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yolluyor)

-Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
-yasaya aykırı pratikler yasak;
-başka bir sitenin haberlerini yayıyorsanız, bu site bunu kabul etmeldir. Bu sitenin yöneticilerin yaptıkları işlere saygı duymak için sitenin adressini yazın !
-mesajları sadece bir kere yollayın.Yoksa tatsız oluyor!
-Yazım yanlışlarına ve gramer'e dikkat edin.SMS stillini tavsiye etmiyoruz!

Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki "kabul ediyorum" linkine basarak :
-yukarıdaki bütün kuralları okuduğunuzu kabul ediyorsunuz;
-yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul ediyorsunuz;
-Forumun moderatörlerine bir konuyu değiştirmekte,silmekte izin veriyorsunuz.

1.ADMİNE VEYA BAŞKA BİRİNE KÜFÜR YOK. 2.ARKA ARKAYA MESAJ YAZMAK YASAKTIR,ANCAK ARADAN 1 SAAT GEÇMİŞSE FLOOD SAYILMAZ 3.BOŞ YORUM ATMAK YOK. 4.SİTEMİZDE DÜZGÜN TÜRKÇE İLE KONUŞULUNMALIDIR. (SELAM NABER İYİMİSİN VS...) 6.KİMSE DÜŞMAN SİTEYE GİRMEYECEKTİR. 7.BU KURALLARA UYMAYANLAR BANLANACAKLARDIR. 8.YORUMA TEK İFADE İLE CEVAP VERİLMEZ. 9.SİTEMİZDE MESAJ ATMAK İÇİN MESAJ ATMAK YASAKTIR. 10.MAÇ SIRASINDA VE SONRASINDA KAFADAN BAKUGAN UYDURANLAR 1 GÜN BAN YYİYECEKLER. 11.6 EFSANEVİ SAVAŞÇI BİRBİRLERİYLE MAÇ YAPAMAZ. 12.BİR ADMİN BİR ÜYEYE UYARI VERCEKSE KONU ESNASINDA VERMELİDİR. 13.BİR SORUNUZ OLURSA BANA VE ADMİNLERE ÖZEL MESAJ ATIN. 14.KURALLARA UYMAYANLAR 3 UYARIDA BANLANACAKLARDIR 15.KİMSE BİR MAÇIN ORTASINDA OYUNUN LİNKİ KIRIK DERSE 2 UYARI ALMIŞ OLACAKTIR BAŞKA KONULARDADA KONU İLE ALAKASIZ BİR YORUM ATMAMALIDIR. 16.ADMİNLER BEN ADMİNİM SENİ BANLARIM DİYE HAVALANMİCAK ONLARDA ÜYELER BENDE DAHİLİM KİMSE HAVALANMİCAK ÜSTÜNLÜK TASLAYIP BAŞKALARINI KÜÇÜK DÜŞÜRMÜCEK 17.BU KURALLARA UYMAYANLAR EN KÜÇÜK BİR YANLIŞTA BANLANACAKLARDIR. 18.FORUM KURALLARINA YORUM ATMAK YASAKTIR EĞER 1 KURAL FİKRİNİZ VAR SA ŞUŞUŞU OLSUN ÖZEL MESAJ ATIN BURAYA MESAJ ATAN 2 UYARI ALMIŞ OLACAKTIR. 19.DOST SİTEDE OLSA SİTE REKLAMI VERMEK YASAKTIR. 20.BİR ÜYE BİRSİNİ CASUS OLARAK YAKALARSA İLK OLARAK KURUCU VE ADMİNLERE HABER VERİCEKTİR.