Bakugan Fan Sitesi: 1.1
Bayramınız Mübarek olsun.
------------------------------------------
Sitemizden daha çok haber almak için lütfen aşşağıdan Giriş Yapın yada Kayıt olun.
Bayramınız Mübarek olsun.
------------------------------------------
Sitemizden daha çok haber almak için lütfen aşşağıdan Giriş Yapın yada Kayıt olun.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bakugan Fan Sitesiseninle birlikte Misafir! Umarız ki iyi vakit geçirirsin!

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yapOyun Salonu

Uzun zaman oldu

4 posters
YazarMesaj
prettygirl
Üye
Üye
prettygirl

Uyarı Almamış
Puanı : 13
Başarı Puanı : 0

Uzun zaman oldu Empty
MesajKonu: Uzun zaman oldu   Uzun zaman oldu Icon_minitimeSalı 25 Ağus. 2015 - 20:01

Selam arkadaşlar buraya gelmeyeli tam 4 sene oldu sanırım. Öylesine gireyim dedim ve açıldı. Eski günler aklıma geldi -ne kadar eskiyse- Bakugan savaşı yaptığımız bütün gün bıkmadan bakugan izlediğimiz yeni bölümlerini merakla beklediğimiz kavga ettiğimiz zamanlar geldi. Çok özledim...
Şimdi herkes bir yere dağıldı hepimiz büyüdük kimimiz üniversitede keşke bu site batmasaydı da devam etseydik. Sanırım bütün mesajlar falan da silinmiş.
Öyle işte girmişken bi merhaba diyeyim dedim hatırlarmısınız bilmiyorum çünkü ben de pek hatırlamıyorum. Very Happy Hala şaşkınım ve duygulandım ya. Neyse arkadaşlar site tarihi eser olsa da bu mesajı gören eskilerden biri bana pm atarsa çok mutlu olurum.
Şimdilik hoşçakalın.
!.Spectra Phantom.!
Üye
Üye
!.Spectra Phantom.!

Banlı!
Puanı : 132
Başarı Puanı : 3

Uzun zaman oldu Empty
MesajKonu: Geri: Uzun zaman oldu   Uzun zaman oldu Icon_minitimePerş. 1 Ekim 2015 - 15:26

Merhaba, ben Enes. Bugün nedense aklıma geldi bu site, gidip bakayım dedim acaba başkasıda benim gibi düşünmüş mü gibi. Çok yakın zamanda açılmış bu konu, eğer gören olursa mesaj atsın.
http://nobrain.dk
!.Spectra Phantom.!
Üye
Üye
!.Spectra Phantom.!

Banlı!

Uzun zaman oldu Empty
MesajKonu: Geri: Uzun zaman oldu   Uzun zaman oldu Icon_minitimePerş. 1 Ekim 2015 - 15:36

Bu arada üye olunmuyor sanırsam, bir de şifrenizi unuttuysanız mesaj atılmıyor. O yüzden skype hesabım: enes.can400 burdan eklerseniz cevap verebilirim.
TReksz
Adminstrator
Adminstrator
TReksz

Uyarı Almamış
Puanı : 114

Uzun zaman oldu Empty
MesajKonu: Geri: Uzun zaman oldu   Uzun zaman oldu Icon_minitimeC.tesi 2 Ocak 2016 - 19:50

Mesaj atıyorum. Ben Sertan hala hatırlayanınız varsa Very Happy Tolga'yla zamanında siteyi değiştirmeye çalıştık ama bi' işe yaramadı adminlik yetkileri elimizden alınmış. Bende anıları tazelemek için girdim siteye, yeni konular görmek güzel. Siteye sırf chat te takılmak için girdiğimz zamanları unutmadım. Very Happy Bakugan'a reboot gelirse yeni site açarız artık. Very Happy

!.Spectra Phantom.! demiş ki:
Merhaba, ben Enes. Bugün nedense aklıma geldi bu site, gidip bakayım dedim acaba başkasıda benim gibi düşünmüş mü gibi. Çok yakın zamanda açılmış bu konu, eğer gören olursa mesaj atsın.

Enes n'aber la.
!.Spectra Phantom.!
Üye
Üye
!.Spectra Phantom.!

Banlı!

Uzun zaman oldu Empty
MesajKonu: Geri: Uzun zaman oldu   Uzun zaman oldu Icon_minitimePerş. 7 Ocak 2016 - 15:19

İyi la nabıyon
tiptipa
Üye
Üye
tiptipa

Uyarı Almamış
Puanı : 32
Başarı Puanı : 2

Uzun zaman oldu Empty
MesajKonu: Geri: Uzun zaman oldu   Uzun zaman oldu Icon_minitimePerş. 5 Ocak 2017 - 18:27

arkadaşlar selamun aleyküm beni hatırlayan varmı sertan kardeşim tolgahan nerelerde ya instagramdan takip ediyom bakıyom arada Very Happy
tiptipa
Üye
Üye
tiptipa

Uyarı Almamış
Puanı : 32
Başarı Puanı : 2

Uzun zaman oldu Empty
MesajKonu: Geri: Uzun zaman oldu   Uzun zaman oldu Icon_minitimePerş. 5 Ocak 2017 - 18:32

ne zamanlardı ya bakuganımı bile hatırlıyorum vulcan Very Happy asdfasdf abi çok değişik oldumya Very Happy geçen youtubeda takılıyodum baktım bakugan çıktı bir anda herşey gözümün önünden geçtila başladım yine izlemeye Very Happy mechtanium surge çıkmış son olarak sonra bitmiş galiba change.orgda imza toplamaya başlamışlar bitmesin diye Very Happy abi çok iyiya sonra bi anda site aklıma geldi dedim bi geliyim bi baktım yeni mesaj atmışınız Very Happy hemen yapıştım Very Happy

Uzun zaman oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Spiderman Öldü!!!!