Bakugan Fan Sitesi: 1.1
Bayramınız Mübarek olsun.
------------------------------------------
Sitemizden daha çok haber almak için lütfen aşşağıdan Giriş Yapın yada Kayıt olun.
Bayramınız Mübarek olsun.
------------------------------------------
Sitemizden daha çok haber almak için lütfen aşşağıdan Giriş Yapın yada Kayıt olun.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bakugan Fan Sitesiseninle birlikte Misafir! Umarız ki iyi vakit geçirirsin!

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yapOyun Salonu

Spiderman Öldü!!!!

5 posters
YazarMesaj
MASQUERADE
WebMaster
WebMaster
MASQUERADE

Uyarı Almamış
Puanı : 2225
Başarı Puanı : 77

Spiderman Öldü!!!! Empty
MesajKonu: Spiderman Öldü!!!!   Spiderman Öldü!!!! Icon_minitimeSalı 5 Tem. 2011 - 16:32

Evet yanlış duymadınız, ünlü çizgi roman kahramanı Örümcek adam maalesef geçtiğimiz günlerde hayata gözlerini yumdu.

Spider-Man Ultimate serisinde Peter Parker, baş düşmanı Yeşil Cin ile yaptığı son savaştan maalesef sağ çıkamadı ve hayatını kaybetti. Çizgi roman dünyasında büyük bir devrim niteliği taşıyan bu olay yazar Brian Michael Bendis tarafından gerçekleştirildi.

Serinin son hikayesi Death of Spider-Man'da Peter Parker'ın alt egosuna yenik düşen baş düşmanı Yeşil Cin tarafından yenilgiye uğratılması ve ardından Mary Jane'in kollarında ölmesinin resmedildiği sayı, herkes gibi yazara da büyük acı vermiş.

"Yukarı çıktım ve karıma 'Çok utanıyorum. Sanırım ciddi ciddi 45 dakikadır ağlıyorum' dedim. Hayatımda çok ciddi şeyler oldu ancak bunların hiçbirinde ağlamadım, fakat bu olaya ağlıyorum."

Marvel Entertainment Yazı İşleri Müdürü Axel Alonso ise "Örümcek Adamsız, Peter Parker’sız bir dünya görmemiştik, dolayısı ile onun ölümü Ultimate Comics Evreni için çok ciddi bir olay ve bu evrenin bundan sonra ne kadar hızlı değiştiğini göreceğiz" dedi.

Ultimate Spider-Man serisinin 160. sayısında gerçekleşen olay hakkında Marvel'ın kıdemli editörü Mark Paniccia "On yıl önce Brian Bendis ve Mark Millar, Ultimate Evreni ile insanların süper kahramanlara bakış açısını değiştirmişti. Şimdi ise Death of Spider-Man ile ikili bunu yeniden yaptı. Büyük bir hikaye yarattılar ve bu hikaye hayranlarda büyük yankı uyandıracak" dedi.

Ancak söylentiye göre Peter Parker acı bir şekilde aramızdan ayrılmış olsa da Örümcek Adam serisi devam edecek. Bu saatten sonra ne diyebiliriz ki? Rahat uyu Peter Parker, bizim için yaptıklarına ne kadar teşekkür etsek azdır.

ALINTIDIR

--------------------------BENİM YAZILARIM

SENİ SAYGIYLA ANIYORUZ SPİDEY

İŞTE ÖLÜMDEN KARELER

Spiderman Öldü!!!! Ultima12

Spiderman Öldü!!!! Ultima13

EVET ULTİMATE EVRENİNDEKİ YENİ SPİDEY VE KOSTÜMÜ

Spiderman Öldü!!!! 98097311

TAM BOY:

Spiderman Öldü!!!! Untitl11

En son MASQUERADE tarafından Çarş. 6 Tem. 2011 - 12:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://bakuganbrawlers.yetkin-forum.com
TReksz
Adminstrator
Adminstrator
TReksz

Uyarı Almamış
Puanı : 114
Başarı Puanı : 3

Spiderman Öldü!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Spiderman Öldü!!!!   Spiderman Öldü!!!! Icon_minitimeÇarş. 6 Tem. 2011 - 10:16

Konu İçi: Güzel bilgi.
Konu Dışı: SHP'deki Tolgahan senmisin?
MASQUERADE
WebMaster
WebMaster
MASQUERADE

Uyarı Almamış

Spiderman Öldü!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Spiderman Öldü!!!!   Spiderman Öldü!!!! Icon_minitimeÇarş. 6 Tem. 2011 - 11:50

KESİNLİKLE:D Very Happy
AlienDrago
Üye
Üye
AlienDrago

Uyarı Almamış
Puanı : 7
Başarı Puanı : 0

Spiderman Öldü!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Spiderman Öldü!!!!   Spiderman Öldü!!!! Icon_minitimePerş. 7 Tem. 2011 - 16:58

Ruhuna fatiha Smile Very Happy
http://bakuganoyun.forumdizini.com/
MASQUERADE
WebMaster
WebMaster
MASQUERADE

Uyarı Almamış

Spiderman Öldü!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Spiderman Öldü!!!!   Spiderman Öldü!!!! Icon_minitimeCuma 8 Tem. 2011 - 19:36

Alien Drago lütfen imzandaki reklamı kaldır reklam yasak yoksa banlanırsın!!!
!.Spectra Phantom.!
Üye
Üye
!.Spectra Phantom.!

Banlı!
Puanı : 132
Başarı Puanı : 3

Spiderman Öldü!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Spiderman Öldü!!!!   Spiderman Öldü!!!! Icon_minitimeC.tesi 9 Tem. 2011 - 7:21

Başlığı okuduğumda filmde Peter Parker'ı canlandıran adamın gerçekten öldüğünü sandım. Ama spidermani hiç sevmezdim iyi olmuş ölmesi Very Happy Filmini izlerken her sahnede keşke şimdi örümcek adam yenilde derdim ^^
http://nobrain.dk
tunahan12
Üye
Üye
tunahan12

Uyarı Almamış
Puanı : 8
Başarı Puanı : 0

Spiderman Öldü!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Spiderman Öldü!!!!   Spiderman Öldü!!!! Icon_minitimeÇarş. 23 Mayıs 2012 - 14:04

yALAN LAN

Spiderman Öldü!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uzun zaman oldu